top of page
vsichni wific crew_CROP.jpg

O NÁS

JSME SKUPINA MLADÝCH LIDÍ, KTEŘÍ CHTĚJÍ POŘÁDAT TÁBORY PRO DĚTI PODLE SEBE, NA VLNĚ MODERNÍCH TRENDŮ, KTERÉ DĚTI BAVÍ A ZAUJMOU. PO MNOHA LETECH PŮSOBENÍ V RŮZNÝCH ORGANIZACÍCH JSME SE ROZHODLI SPOLEČNĚ ZALOŽIT SPOLEK WIFIČ! Z.S. A MÁME ÚSPĚŠNĚ ZA SEBOU PRVNÍ ROČNÍK WIFIČ 2022. A JSME TU ZPĚT S NABÍDKOU LETNÍCH TÁBORŮ NA NOVÉM LEVELU!

V NAŠEM TÝMU SPOJILI SÍLY ZÁSTUPCI VŠECH TÁBOROVÝCH POZIC (HLAVNÍ VEDOUCÍ, JEHO ZÁSTUPCE, ZDRAVOTNÍK, ODDÍLOVÝ VEDOUCÍ, TVŮRCE CELOTÁBOROVÉ HRY A DALŠÍ). KAŽDÝ Z NÁS SI ZA SVOU TÁBOROVOU HISTORII VYZKOUŠEL I NĚKOLIK Z NICH. V BĚŽNÉM ŽIVOTĚ JSME HERCI, ZDRAVOTNÍCI, LÉKAŘI, SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI ČI FINANČNÍ ANALYTICI. CHCEME VYUŽÍT NAŠE ROZMANITÉ TÁBOROVÉ I PROFESNÍ ZKUŠENOSTI K VYTVOŘENÍ TAKOVÉHO TÁBOROVÉHO PROGRAMU, KTERÝ DĚTI NADCHNE A BUDOU NA NĚJ VZPOMÍNAT.


CHCEME ZÚROČIT NASBÍRANÉ ZKUŠENOSTI A POŘÁDAT DĚTSKÉ LETNÍ TÁBORY S BOHATÝM PROGRAMEM A ZÁSADNÍM DŮRAZEM NA BEZPEČNOST DĚTÍ.


CHCEME, ABY SI S NÁMI DĚTI UŽILY TÁBOR V PŘÍRODĚ DALEKO OD VELKOMĚST S OKOŘENĚNÍM MODERNÍMI TECHNOLOGIEMI.

CHCEME BÝT TAKOVÝM KOLEKTIVEM, ZA KTERÝM SE DĚTI BUDOU RÁDY VRACET A VYTVÁŘET JIM TAKOVÉ ZÁŽITKY, NA KTERÉ BUDOU CELÝ ROK VZPOMÍNAT.

 
CHCEME SE STÁT KONKURENCESCHOPNOU ORGANIZACÍ, KTERÁ PŘICHÁZÍ S INOVATIVNÍM ZPŮSOBEM VEDENÍ TRADIČNÍCH TÁBORŮ. 
VŠICHNI PRACUJEME ČI STUDUJEME A CELÝ TENTO PROJEKT JE NAŠÍM KONÍČKEM. A TO JE PŘESNĚ TO, CO JE PRO TAKOVÉ AKCE POTŘEBA! NEDĚLAT TO PROTO, PROTOŽE MUSÍME. DĚLAT TO PROTO, PROTOŽE CHCEME.


DĚTSKÉ TÁBORY JSOU HLAVNÍ ČINNOSTÍ, KTERÉ SE CHCEME JAKO ORGANIZACE VĚNOVAT, ALE NENÍ JEDINOU. PLÁNUJEME POŘÁDAT TAKÉ VÍKENDOVÉ AKCE PRO DOSPĚLÉ INSPIROVANÉ SVĚTOVÝMI REALITY SHOW VE FORMĚ TEAMBUILDINGŮ PRO MENŠÍ FIRMY ČI TEMATICKÝCH GRILOVÁNÍ V PŘÍRODĚ, KDY BUDOU MÍT ÚČASTNÍCI MOŽNOST VE SKUPINÁCH SOUTĚŽIT MEZI SEBOU S NOTNOU DÁVKOU ADRENALINU, ZÁBAVY A PŘEDEVŠÍM SPOLUPRÁCE.

O NÁS: About

KONTAKTY

Wifič! z.s.

Spolek

Adresa sídla: Mikulova 1755/1a Praha - Chodov 14900

IČO: 10934049

Mobil: +420 723 692 796

e-mail: info@wi-fic.cz

O NÁS: Text
bottom of page