top of page
Ruce 7.jpg

ZÁKLADNÍ KURZ IMPROVIZACE

8. 1. - 19. 2. 2024
7 LEKCÍ (CELKEM 21 H)
KAŽDÉ PONDĚLÍ 18.00 - 21.00
CENA: 5 900 KČ
MAXIMÁLNÍ POČET: 10 OSOB

TENTO ZÁŽITKOVÝ KURZ JE KURZEM ZÁKLADNÍM, KDE SI OSVOJÍŠ EXISTENCI NA JEVIŠTI, PROHLOUBÍŠ SI KOLEKTIVNÍ VNÍMÁNÍ, POPASUJEŠ SE S TRÉMOU A OSTYCHEM. BUDEŠ PŘIJÍMAT A ROZVÍJET NÁPAD DRUHÉHO, CHYBU PROMĚŇOVAT V PŘÍLEŽITOST A PŘEDEVŠÍM SI BUDEŠ HRÁT. PO ABSOLVOVÁNÍ TOHOTO KURZU NEBO PO VÍKENDOVÉ IMPROVIZACI MŮŽEŠ NAVÁZAT POKROČILÝM KURZEM HERECTVÍ A IMPROVIZACE, KDE BUDEME JIŽ IMPROVIZACI POUŽÍVAT JAKO NÁSTROJ PRO HLEDÁNÍ POSTAV A SITUACÍ.


PRO KOHO JE KURZ URČENÝ?

PRO KAŽDÉHO, KDO TOUŽÍ PO ZMĚNĚ, CHCE SI ŽIVOT VĚDOMĚ UŽÍT A Z PŘÍTOMNIT SVÉ SNY. OBOHATIT SE O NOVÉ ZKUŠENOSTI A TRÁVIT ČAS V INSPIRATIVNÍM PROSTŘEDÍ. KURZ JE PRO KAŽDÉHO, KDO CHCE S IMPROVIZACÍ ZAŽÍT, NEBO SI CHCE PŘIPOMENOUT JEJÍ ZÁKONITOSTI. KURZ JE TÉŽ VHODNÝ PRO TY, KTEŘÍ PRACUJÍ SE SKUPINOU (VEDOUCÍ DĚTSKÝCH TÁBORŮ, VYCHOVATELE, PEDAGOGY ZŠ, SŠ A DRAMATICKÉ VÝCHOVY ATD.), NEBO PRO ZÁJEMCE O DIVADELNÍ ŠKOLY A OSOBNOSTNÍ ROZVOJ.

CO MŮŽEŠ OD KURZU OČEKÁVAT?

UVĚŘÍŠ, ŽE VŠE JE MOŽNÉ. IMPROVIZACE MÁ OBROVSKÝ NÁBOJ PROBUDIT V TOBĚ TVOŘIVOST. ZAČNEŠ MYSLET A DĚLAT VĚCI JINAK. ZMĚNA JE KREATIVNÍ PROCES. BUDEŠ BOŘIT KONVENCE. STANEŠ SE, KÝMKOLIV CHCEŠ: KRÁLEM, BALETKOU, ZLODĚJEM, MUCHOMŮRKOU…CO JE TVŮJ SEN? NENECH SE BRZDIT NÁZORY SVÉ MYSLI. BUĎ HRAVÝ A SPONTÁNNÍ. OTEVŘI SE ŽIVÉ KOMUNIKACI!

CO SI Z KURZU ODNESEŠ?

ZÁSOBNÍK HER A CVIČENÍ, KTERÉ VĚDOMĚ I NEVĚDOMĚ ZAČNOU MĚNIT TVŮJ ÚHEL POHLEDU. BUDEŠ VNÍMAVĚJŠÍ A POZORNĚJŠÍ V KOMUNIKACI, V ROZHODOVÁNÍ. VPUSTÍŠ DO SVÉ KAŽDODENNOSTI HUMOR A NADHLED. INTUICE SE STANE TVÝM VĚDOMÝM PARTNEREM A ZAČNEŠ BÝT PÁNEM SVÉHO ŽIVOTA.

bottom of page