top of page
Kurzy herectví

VÍKENDOVÝ KURZ IMPROVIZACE

1. 4. - 2. 4. 2023 NEBO 6. 5. - 7. 5. 2023
12 HODINOVÝ INTENZIVNÍ KURZ
SOBOTA A NEDĚLE 10.00 - 17.00 S HODINOVOU PAUZOU NA OBĚD
CENA: 3 900 KČ
MAXIMÁLNÍ POČET: 10 OSOB

INTENZIVNÍ ZÁŽITKOVÝ KURZ.

VELICE RYCHLE BUDEŠ VTAŽEN DO HRY, POCÍTÍŠ ADRENALIN. JÍZDU, KTEROU ZAŽIJEŠ, SI UVĚDOMÍŠ, AŽ SE V NEDĚLI ODPOLEDNE ROZLOUČÍŠ S LIDMI, KTERÉ JSI V SOBOTU RÁNO POPRVÉ SPATŘIL.

PO ABSOLVOVÁNÍ TOHOTO KURZU MŮŽEŠ NAVÁZAT POKROČILÝM KURZEM HERECTVÍ A IMPROVIZACE, KDE BUDEME JIŽ IMPROVIZACI POUŽÍVAT JAKO NÁSTROJ PRO HLEDÁNÍ POSTAV A SITUACÍ.

PRO KOHO JSOU KURZY URČENÉ?

PRO KAŽDÉHO, KDO TOUŽÍ PO ZMĚNĚ, CHCE SI ŽIVOT VĚDOMĚ UŽÍT A ZPŘÍTOMNIT SVÉ SNY. OBOHATIT SE O NOVÉ ZKUŠENOSTI A TRÁVIT ČAS V INSPIRATIVNÍM PROSTŘEDÍ.  KURZ JE PRO KAŽDÉHO, KDO CHCE S IMPROVIZACÍ ZAŽÍT, NEBO SI CHCE PŘIPOMENOUT JEJÍ ZÁKONITOSTI. KURZ JE TÉŽ VHODNÝ PRO TY, KTEŘÍ PRACUJÍ SE SKUPINOU (VEDOUCÍ DĚTSKÝCH TÁBORŮ, VYCHOVATELE, PEDAGOGY ZŠ, SŠ A DRAMATICKÉ VÝCHOVY ATD.), NEBO PRO ZÁJEMCE O DIVADELNÍ ŠKOLY.

CO MŮŽEŠ OD KURZŮ OČEKÁVAT?

 UVĚŘÍŠ, ŽE VŠE JE MOŽNÉ. IMPROVIZACE MÁ OBROVSKÝ NÁBOJ PROBUDIT V TOBĚ TVOŘIVOST. ZAČNEŠ MYSLET A DĚLAT VĚCI JINAK. ZMĚNA JE KREATIVNÍ PROCES. BUDEŠ BOŘIT KONVENCE. STANEŠ SE, KÝMKOLIV CHCEŠ: KRÁLEM, BALETKOU, ZLODĚJEM, MUCHOMŮRKOU…CO JE TVŮJ SEN? NENECH SE BRZDIT NÁZORY SVÉ MYSLI. BUĎ HRAVÝ A SPONTÁNNÍ. OTEVŘI SE ŽIVÉ KOMUNIKACI! JSI VÍTÁN!

CO SI Z KURZŮ ODNESEŠ?

ZÁSOBNÍK HER A CVIČENÍ, KTERÉ VĚDOMĚ I NEVĚDOMĚ ZAČNOU MĚNIT TVŮJ ÚHEL POHLEDU. BUDEŠ VNÍMAVĚJŠÍ A POZORNĚJŠÍ V KOMUNIKACI, V ROZHODOVÁNÍ. VPUSTÍŠ DO SVÉ KAŽDODENNOSTI HUMOR A NADHLED. INTUICE SE STANE TVÝM VĚDOMÝM PARTNEREM A ZAČNEŠ BÝT PÁNEM SVÉHO ŽIVOTA.

VÍKENDOVÝ KURZ IMPROVIZACE: About
bottom of page